Pracownik działu logistyki - praca od zaraz!

KONTAKT

Kwidzyn - Dodane przez biuro.gdansk1 (osoba prywatna) -

Pełna treść ogłoszenia Pracownik działu logistyki - praca od zaraz!

Adecco Poland Sp. z o.o. należy do międzynarodowej korporacji Adecco S.A. - światowego lidera wśród firm doradztwa personalnego, który posiada 5500 placówek w 60 krajach. W Polsce działamy od 1994 roku. Swoją wiedzą i doświadczeniem służymy w ponad 30 lokalizacjach na terenie kraju. W 2009 roku pracę dzięki Adecco Poland znalazło ponad 26 000 osób. Adecco Poland Sp. z o.o. jest Agencją Zatrudnienia (certyfikat nr 364).
W chwili obecnej dla naszego Klienta poszukujemy kandydata na stanowisko:

Pracownik działu logistyki - Koordynator
Nr ref.: PDL/KW/2014
Miejsce pracy: Kwidzyn

Główne obowiązki na stanowisku:

Kontakt z klientem,
Organizacja pracy magazynu,
Zarządzanie transportem.

Wymagania:
Wykształcenie minimum średnie,
Doświadczenie w branży logistycznej,
Doświadczenie w firmie produkcyjnej - mile widziane
Dobra organizacja pracy własnej i zaangażowanie.
Oferujemy:
umowę o pracę,
dłuższą współpracę i stabilne warunki zatrudnienia.
opis dodatkowy:
Opis dodatkowy:
Oferta dotyczy pracy stałej.
Zainteresowane osoby zapraszamy do złożenia Cv z zaznaczeniem w tytule maila numeru referencyjnego PDL/KW/2014

Na dokumentach aplikacyjnych prosimy o załączenie następującej klauzuli:
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z ustawą z dn. 29.08.97 roku o Ochronie Danych Osobowych Dz. Ust Nr 133 poz. 883)

Mapa KwidzynProfil założony około 3 lata temu

Zapytaj o ogłoszenie - Pracownik działu logistyki - praca od zaraz!

Polecane, ciekawe strony z Kwidzyna. Prowadzisz serwis o Kwidzyniu lub zwiazany z Kwidzyn - zostan partnerem dodaj swoje logo

Zobacz stronę Portal w Kwidzynie !Zobacz stronę Klub MMTS Kwidzyn !Zobacz stronę Portal Regionalny Kwidzyna !Zobacz stronę Ogłoszenia w gazecie !Zobacz stronę Urząd Gminy Kwidzyn !Zobacz stronę Serwis Internetowy Kwidzyna !Zobacz stronę Starostwo Powiatowe w Kwidzynie !

© Udana Transakcja - Zanim rozpoczniesz korzystanie z tablicy bezpłatnych ogłoszeń Kwidzyn City zapoznaj się z regulaminem i polityką prywatności

Zobacz inne darmowe ogłoszenia w okolicy Kwidzyna: Grudziądz ogłoszenia - Malbork darmowe ogłoszenia - Chełmno ogłoszenia bezpłatne - Elbląg ogłoszenia - Gdańsk sprzedam

Wersja strony: Klasyczna | Mobilna

Na górę strony
[x] Akceptuję